• vpro
    • Voorpagina
    • Nieuwsbrief
    • Over de VPRO
    • Werken bij de VPRO
    • voor pers
  • programma's
    • Alle programma's
    • Programmagids
    • Podcasts
  • gids
    • word abonnee
    • Programmagids
    • naar vprogids.nl
  • leden
    • voor leden
    • Lid Worden
    • evenementen
    • gegevens wijzigen
    • nalaten
    • Slim geven
    • veelgestelde vragen
  • COOKIES & PRIVACY

    Vind de VPRO leuk
    Volg de VPRO op Instagram
    Kijk VPRO op Youtube
    VPRO 3voor12 op Spotify
    VPRO op LinkedIn
Zoek
word lid

U bent hier:

  1. lees
  2. alle columnisten van de VPRO
  3. AL Snijders
  4. 2012

mei

  • Maatschappij

    31 mei 2012

    Na afloop van een bezoek aan een concert in het Odeon theater in Amsterdam raakt de schrijver van korte verhalen verstrikt in een menggebied van disco- en concertpubliek.

  • Pajottenland

    24 mei 2012

    Op reis door Vlaams Brabant treft AL Snijders een oude viola da gamba-speler. De man is paarden aan het trainen. De gedachten gaan terug naar Brussel en een oud gedicht van Hermans komt boven.

  • Die Gedanke sind frei

    10 mei 2012

    In Café Cox klinkt het nummer 'Die Gedanke sind frei', een nummer dat AL Snijders zelf heeft aangevraagd. Het is een nummer dat hij als een weerwoord ziet dat tegen een alwetende god en als een terugblik op de ouderwetse Verlichting.

  • Vierens uit Koudekerke

    3 mei 2012

    Een oud-leraar van AL Snijders heeft ooit engelen in Zeeland gezien. Hij herinnert zich de zonderlinge maar sympathieke docent die vertelde over de thèta, een letter uit het Griekse alfabet die voor grote religieuze ophef heeft gezorgd.

vpro

Ga naar de voorpagina →

programma's

Al onze programma's op een rij →

leden

Voor leden, lid worden, gidsabonnement

gids

De programmagids, columns en artikelen →

over

Contact met de vpro, cookies & privacy, rechtenbeheer, werken bij de vpro, pers, nieuwsbrief en social media →

Logo ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling)

RSIN 001063571